חנות מדי קרינה וציוד נלווה


הצגת כל המוצריםצפייה בעגלה
עגלת הקניות שלך ריקה.

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
לאחר כ-14 שנה הוסרה האנטנה במתחם הסילו בהוד השרון

14 שנה של מאבק של תושבי רחוב הסתיו והסביבה בהוד השרון הסתיימו השבוע באופן סופי עם הסרת האנטנה הסלולרית ממתחם הסילו.

?Subject=כ-14 שנה הוסרה האנטנה במתחם הסילו בהוד השרון">אירית גרינברג-שאול   10.11.2008   - הרשת המקומית

 

אתמול (שני), בשעה 13:00 הוסרה האנטנה הסלולרית שהוקמה על מתחם הסילו בהוד השרון
במסגרת תוכנית כוללת של עיריית הוד השרון להרחקת האנטנות בעיר מאזורי מגורים לאזורים מרוחקים ופתוחים, ולאחר מו''מ אינטנסיבי שהתנהל מול חברת התקשורת הסלולרית סלקום, הוסרה האנטנה הסלולרית שהוצבה בין רחוב אסירי ציון לרחוב הסתיו לפני כ- 14 שנים.

במהלך השנים נאבקו תושבי רחוב הסתיו והסביבה ודרשו את הסרת האנטנה ולמאבקם הצטרף מי שמונה כאחראי לכל נושא האנטנות הסלולריות בעירייה, סגן ראש העירייה יגאל שמעון.
יש לציין כי האנטנה הועברה למיקום חדש בתחום כביש 531, בסמוך לבית הספר היסודי אוסישקין בכפר סבא והורי התלמידים בכפר סבא כבר פתחו במאבק נגד הצבת האנטנה סמוך לבית הספר ולמען העברתה למיקום שונה, תוך טענות על חששות מפני קרינה ועל הקרבה הרבה למוסד חינוכי בו לומדים מאות ילדים.

סגן ראש העירייה והאחראי על נושא האנטנות הסלולריות בעירייה, יגאל שמעון: ''האנטנה הועתקה ממקומה לאחר דין ודברים עם חברת סלקום ובשיתוף פעולה, מתוך תוכנית אסטרטגית להרחיק את האנטנות מאזורי מגורים לאזורים מרוחקים. אני שמח שהצלחנו להסיר את האנטנה מהמקום ונמשיך להיאבק ולהרחיק אנטנות נוספות מתוך תחומי העיר לאזורים הפתוחים מסביב לעיר. לגבי תלונות תושבי כפר סבא, ערכנו סיור עם תושבי כפר סבא והנהלת העירייה באזור במטרה למציאת מיקום חלופי ואנחנו ממתינים לתוצאות. אנחנו מוכנים לשתף פעולה עם כפר סבא בנושא זה''.
מהעירייה נמסר :'' האנטנה עומדת בתקנים של תמ''א 36 והמשרד להגנת הסביבה''.