חנות מדי קרינה וציוד נלווה


הצגת כל המוצריםצפייה בעגלה
עגלת הקניות שלך ריקה.

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
על חשבון הילדים

תושבים ברחוב פרדס משותף ברעננה חוששים לבריאותם בגלל אנטנה סלולארית שהוצבה ברחוב.

?Subject=בון הילדים">אוהד לוביאניקר   18.12.08 - הרשת המקומית

לאחרונה הוגשה בקשה לשימוש חורג, ברחוב פרדס משותף 3 ברעננה לאשר לעסק מסוג גן ילדים. בסמוך לגן ברחוב פרדס משותף 1, כ- 30 מטרים מהגן, מוצבת אנטנה סלולארית.
בעקבות פניות חוזרות ונשנות של השכנים, שבתי מגוריהם מצויים בקרבת האנטנה, ניסתה עיריית רעננה בעבר להסיר את האנטנה. עם זאת, כיוון שהאנטנה הוצבה בחלקה שאינה שייכת לעיריית רעננה, אלא נמצאת בשטח של מועצה אזורית דרום השרון, הדבר נופל בין שתי הרשויות, ועיריית רעננה לא הצליחה בניסיונותיה להסיר את האנטנה שעומדת במקומה כבר מספר שנים.

תושב הרחוב: ''אני לא מבין כיצד הורים שולחים את ילדיהם לגן ילדים שיש בסמוך אליו אנטנה סלולארית . האם הם לא חושבים שמדובר בהפקרת בריאות של הילדים השולחים אותם למקום שאולי אפוף קרינה מסוכנת. לאחרונה הוגשה על ידי בעל המקום בקשה לעיריית רעננה לאשר שימוש חורג במבנה במקום עבור גן הילדים בו יש עשרות ילדים. אני ממש לא חושב שראוי שהעירייה תאשר שימוש זה ותיקח אחריות, אותה לא לוקחים כנראה ההורים השולחים את ילדיהם לגן. אני קורא לעיריית רעננה להתנות את האישור שהתבקש בהסרת האנטנה מהמקום''.

תושבי האזור, כאמור, הגישו התנגדויות לוועדת התכנון והבניה של עיריית רעננה וממתינים להחלטתה באחת הישיבות הקרובות של הועדה.
מעיריית רעננה נמסר: ''הבקשה לשימוש חורג ברח' פרדס משותף 3 הועברה לוועדת המשנה העירונית לתכנון ובנייה וליחידה האזורית לאיכות הסביבה. בפני הוועדה יוצגו הנתונים הרלוונטיים וחוות הדעת המקצועית, על מנת שתתקבל החלטה נבונה ומושכלת, בהתאם לאמות המידה של חזון העיר הירוקה''.