חנות מדי קרינה וציוד נלווה


הצגת כל המוצריםצפייה בעגלה
עגלת הקניות שלך ריקה.

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
חברת סטרלינג תתקין אנטנות על מטוסי נוסעים

חברת סטרלינג קיבלה הזמנה ראשונה, בשווי של כ-9 מיליון דולר לחבילת שרותי התקשורת בטיסה שהיא מספקת. אנטנות שיותקנו על המטוסים יאפשרו לנוסעים לגלוש באינטרנט ולשוחח בטלפון בזמן הטיסה.

nrg מעריב | 21/12/2008 15:27

חברת הטכנולוגיה הישראלית סטרלינג, קיבלה הזמנה ראשונה ליצור ואספקת מערכות אנטנה מתקדמות למטוסים מסחריים מחברת אי.אם.אס (EMS Technologies Inc) האמריקאית.

הזמנה זאת היא השלב  הראשון בהסכם שנחתם בין החברות לפני מספר חודשים, כחלק מעסקה עם חברת אי.אם.אס בשווי של כ -60 מיליון דולר עליה דיווחה החברה לפני מספר חודשים.

סטרלינג מפתחת ומייצרת מערכות אנטנה בטכנולוגיה ייחודית, המאפשרות שידור וקליטה בקצבים גבוהים במיוחד דרך מערכת קטנה בגודלה ,קלת משקל הניתנת להתקנה על גבי מגוון רחב של פלטפורמות ניידות כגון מטוסים, רכבים ורכבות מהירות.

מערכות האנטנות שיותקנו על גג המטוסים יאפשרו לנוסעים ליהנות  מתקשורת לוויינית על בסיס פס רחב ותאפשר להם ליהנות ממגוון רחב של שרותי תקשורת בטיסה: אינטרנט, שליחת וקבלת דואר אלקטרוני, שיחות בטלפון הנייד הפרטי, קישוריות למשרד, טלוויזיה לייב ועוד. שווי העסקה לסטרלינג כ-9 מיליון דולר.

ההסכם בין החברות הופך אותה כעת לחברה הראשונה בעולם שתספק מערכות אנטנה ייחודיות המבוססות על תקשורת לווינית בפס רחב למטוסים מסחריים.

"זהו מוצר ישראלי שישפיע וישנה את שוק התעופה העולמי" אומר מיכה לורנס מנכ"ל סטרלינג "מדובר על מהפכה טכנולוגית שתשנה את כל חווית הטיסה שהייתה ידועה לנו עד עתה. הישג של סטרלינג הוא משמעותי " הוסיף לורנס "בוודאי לנוכח המשבר הכלכלי  העולמי ומשבר בשוק התעופה בפרט".