חנות מדי קרינה וציוד נלווה


הצגת כל המוצריםצפייה בעגלה
עגלת הקניות שלך ריקה.

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
השר להגנת הסביבה: כלל הרשויות הציבורית בישראל יחויבו בפרסום מידע סביבתי המצוי ברשותם

 השר להגנת הסביבה יזם תקנות מכוח סעיף 6א לחוק חופש המידע, אשר יועלו לדיון בוועדת הפנים ואיכות הסביבה בכנסת. השר עזרא: "יש לכך חשיבות ממדרגה ראשונה, שכן רק כך הציבור יהיה מודע לנתונים סביבתיים באזורו".

מקור: דובר המשרד  תאריך עדכון: 2/02/2009 - המשרד לאיכות הסביבה

ביום שני  2/2/2009 יועלו לדיון בועדת הפנים והגנת הסביבה של הכנסת תקנות חופש המידע (העמדת מידע על איכות הסביבה לעיון הציבור), אשר הוגשו לאישור הוועדה על ידי השר להגנת הסביבה, גדעון עזרא.

התקנות מותקנות מכוח סעיף 6א' לחוק חופש המידע, הקובע שכל רשות ציבורית כהגדרתה בחוק חופש המידע (כל משרדי הממשלה, כל הרשויות המקומיות, ועוד עשרות גופים ציבוריים אחרים) מחויבת לפרסם מידע על איכות הסביבה הנמצא ברשותה. מידע על איכות הסביבה הוא מידע על חומרים שנפלטו או הושלכו לסביבה, וכן תוצאות מדידות של רעש, ריח או קרינה.

התקנות מפרטות את המידע שיש להעמיד לעיון הציבור, וקובעות כיצד יש לעשות זאת. התקנת התקנות תוביל לכך שכל הרשויות הציבוריות האמורות יפרסמו מידע סביבתי, ויאפשרו לציבור לקבל נתונים סביבתיים באזורו.

השר להגנת הסביבה, גדעון עזרא, מסר, כי "הגדלת מודעות האזרחים לסביבה היא חלק מרכזי בפעילות למען הגנת הסביבה. יש לכך חשיבות ממדרגה ראשונה, שכן רק כך הציבור יהיה מודע לנתונים סביבתיים באזורו ולאלו שמפרים את האיזון הסביבתי".

קבצים להורדה:

מסמך אקרובט תקנות חופש המידע (העמדת מידע על איכות הסביבה לעיון הציבור) התשס"ט, 2009 - הנוסח שנשלח אל ועדת הפנים ב- 25/1/2009
68K