חנות מדי קרינה וציוד נלווה


הצגת כל המוצריםצפייה בעגלה
עגלת הקניות שלך ריקה.

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
ב"ב: חברת החשמל ניתקה את החשמל לרחוב שלם

חברת החשמל מענישה רחוב שלם בבני ברק וניתקה הבוקר את הזרם ברח' אמרי חיים בבני ברק בעקבות התנגדות השכנים להרכבת שנאי המקרין קרינה ומסוכן לציבור.

מאת: כתב "חדשות 24" - 5.3.09

ברחוב אמרי חיים 41 בבני ברק התקינה חברת חשמל ללא רשיון שנאי/טרנספוטר אשר מקרין עוצמה חזקה של קרינה במהלך בניית הבניין ללא ידיעת השכנים וללא עדכונם.

השכנים נלחמים כבר כ5 שנים על מנת שיוציאו את השנאי משם - אולם חברת החשמל לא מוותרת והעניין נסחב בבתי משפט.
לפני כשבועיים נתקלו השכנים בתכונה של עובדי חברת החשמל בבנין  - מה שיתברר אחרי זה כעבודות שדרוג לקראת הנחת שנאי בעצמה כפולה - מה שאומר עוצמה כפולה של קרינה.
השכנים הבינו שזו שעת הכושר, ואיך שסיימו לפרק את השנאי הישן על מנת לחבר את השני - הם נעמדו בדרכם וסירבו לתת להם להרכיבו.

החברה הזמינה משטרה על מנת שתטפל בשכנים - אולם השכנים הראו את כל המסמכים, והקצין אף דיבר עם העו"ד של השכנים והובהר למשטרה מעל לכל ספק שמדובר במתקן בלתי חוקי, ואכן המשטרה עצרה את המשך ההרכבה וחברת החשמל חזרה עם שני השנאים למחסני החברה.

והנה היום בבוקר בשעה 10 כשכל השכנים יצאו מבתיהם, הופיעו שוב אנשי חברת החשמל והחלו בהרכבת השנאי ושוב שכנים תושבי האיזור מנעו מהם את ההתקנה.

ובתגובה חברת החשמל בצורה שרירותית ניתקו כעת את כל רח' אמרי חיים מחשמל עד להסכמת השכנים.

מחברת החשמל נמסר בתגובה ל"חדשות 24": כי מאות אברכים מנעו בגופם מעובדי חברת החשמל לבצע עבודות במתקן חשמלי בבני ברק והשאירו רחוב שלם ללא אספקת חשמל

היום (5.3.09) במהלך עבודה תחזוקה שגרתית ברחוב אמרי חיים בבני ברק התקבצה קבוצת אברכים ומנעה מחברת החשמל לתקן תקלה במתקן החשמל ולהשיב את החשמל לתושבי השכונה.

עובדי חברת החשמל שהגיעו מספר פעמים בעבר למקום התריעו כי קומץ תושבים מתפרע בכל פעם שמגיעים עובדי חברת החשמל לבצע עבודות תחזוקה בתחנת השנאה הממוקמת באחד ממבני המגורים ברחוב.

לצורך ביצוע העבודה הפסיקה בצורה יזומה חברת החשמל את  החשמל במתחם עד להשלמת העבודה. אולם, במהלך העבודה התפרעו מאות אברכים, פרצו למתחם והוציאו את הציוד החשמלי מתוך המבנה ומנעו מעובדי החברה להשלים את העבודה ולהשיב את אספקת החשמל.

נכון לשעות האחרונות כ – 1000 תושבים המתגוררים בשכונה נמצאים ללא חשמל עקב פעילותם של פורעי חוק שלא מאפשרים לחברת החשמל להחליף לבצע את עבודותיה ולהשיב את אספקת החשמל לשכונה.

"הודענו לתושבי השכונה ולדיירי הבניין כי בכוונת חברת החשמל להחליף ציוד שהתקלקל בתוך תחנת ההשנאה כפי שאנו עושים בכל מקום בו מתרחשת תקלה. לצערנו קבוצה של אברכים פרצה לחדר החשמל ומנעה מחברת החשמל לסיים את עבודותיה ולהחזיר את החשמל לתושבי השכונה" מסביר חיים הוברפלד מנהל האחזקה במחוז דן של החברה.

ראוי לציין, כי טענות הסכסוך של הדיירים מול חברת החשמל בדבר החזקה על המתקן נדון כבר מספר שנים בבתי המשפט.

נכון לשעה זו אין חשמל באיזור