חנות מדי קרינה וציוד נלווה


הצגת כל המוצריםצפייה בעגלה
עגלת הקניות שלך ריקה.

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
הורי אוסישקין מאיימים: הפגנת ענק נגד האנטנה בגבול כפר סבא הוד השרון

הורי אוסישקין זועמים על אזלת ידם של כל הגורמים הרבים אליהם פנו בבקשה להתערבות דחופה להעברת האנטנה בגבול כפר סבא הוד השרון. עכשיו הם מחדשים את המאבק ביתר שאת.

?Subject=אוסישקין מאיימים: הפגנת ענק נגד האנטנה בגבול כפר סבא הוד השרון">אירית מרק   27.05.2009 - הרשת המקומית

לנוכח ההתפתחויות לפיהן אין בכוונת חברת סלקום להעתיק את האנטנה ממקומה בסמוך לבתי הספר וגני הילדים במתחם אוסישקין ובכוונת חברת פרטנר להקים בימים אלה ממש אנטנה במרחק של כ- 100 מ' מן המתחם אשר משמעותה הקמת חוות אנטנות בעלות עוצמה רבה אשר עלולות לסכן ולפגוע בבריאות הילדים החליטו ההורים לקיים הפגנת ענק.

''מאז נובמבר 2008 ניהלנו בשיתוף עם עירית כפר סבא מו''מ יחד עם חברות הסלולר כאשר העירייה קבעה את הכללים למו''מ זה. לצערנו, התהליך לא נשא פירות, האנטנה לא הועתקה ובקרוב תתווספנה עוד שתי אנטנות רבות עוצמה נוספות. אנו חשים כי רימו והוליכו אותנו שולל ולמעשה היינו כלי משחק בידי הרשויות, חברות הסלולר ומשרד הפנים. עתה לא נותר לנו אלא לפעול בכל הדרכים אשר עומדות לרשותנו''. טוען מטה המאבק.

בעקבות הדברים התכנס מטה המאבק והחליט לבצע פנייה ישירה לראש העירייה, יהודה בן חמו, בדרישה לממן את ההליך המשפטי כפי שהדבר נעשה בעיריות אחרות. ''מטה המאבק חושב שביכולתו של ראש העיר, במידה וירצה, למנוע את הקמת אנטנת פרטנר ואף לסייע בהזזת אנטנת סלקום.

במטרה לעורר מחדש את ההד הציבורי, מטה המאבק יחלק פליירים בכל בתי האזור אשר מסבירים את הסכנה ויבצע פעילויות הסברה באירועים קהילתיים באזור.

מטה המאבק יפעל לקיום הפגנה אשר תיערך בקניון ערים בתאריך 12.6.09. לנוכח חשיבות ודחיפות הנושא המטה יקרא להורי בית הספר והגנים להגיע להפגנה יחד עם הילדים למען הצלת בריאות ילדיהם.

ממטה המאבק נמסר:''כל הפעולות המתוכננות הינן השלב הראשון במאבק המחודש שעיצומו יהיה שיבוש פתיחת שנת הלימודים במידה ויהיה בכך צורך ויציאה נגד עירית כפר סבא אשר הפקירה אותנו ואת ילדינו''.

מעיריית כפר-סבא נמסר ''למרבה הצער דחתה עיריית הוד השרון את הצעתה של עיריית כפר-סבא, שהיתה טובה ומקובלת על כל הצדדים וזאת מטעמיה שלה. ראש העיר הורה ללשכה המשפטית לפעול בכל האמצעים על מנת למנוע הצבתן של האנטנות החדשות ולהסרתן של האחרות''.

פורום החברות הסלולאריות נמסר:"חברת סלקום שיתפה בעבר ומשתפת פעולה כיום עם שתי הרשויות המקומיות למציאת אתר חלופי. חשוב לציין כי החברה פעלה ופועלת על פי חוק, האתר המדובר קיבל את כל האישורים הנדרשים מהרשויות המקומיות והמשרד להגנת הסביבה. ההתקדמות בנושא תלויה כעת ברשויות המקומיות ומומלץ לפנות אליהן לזירוז העניין,ברגע שינתן אתר חלופי החברה תעבור אליו באופן מיידי.
החברות הסלולאריות בישראל פועלות ע"פ ההנחיות המחמירות של הגופים האמונים על הנושא מטעם מדינת ישראל ובהם משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה ועל פי המלצות ארגון הבריאות העולמי שמעודדות הקמת אנטנות רבות על מנת להוריד את רמת הקרינה הן מהטלפונים הסלולאריים והן מהאנטנות".