חנות מדי קרינה וציוד נלווה


הצגת כל המוצריםצפייה בעגלה
עגלת הקניות שלך ריקה.

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
האנטנות חוזרות לבנייני HOT

מנכ"ל HOT הנכנס, דוד קמיניץ, הודיע לעובדים באמצעות הדואר האלקטרוני כי החליט להשיב את האנטנות במשרדים ביקום לפעולה. אחד העובדים: "למנכ"ל החדש סדר עדיפויות שונה משלנו"

(nrg - 18.06.06)

מנכ"ל חברת הכבלים HOT הנכנס, דוד קמיניץ, הודיע לעובדיו בסוף השבוע, באמצעות הדואר האלקטרוני, כי בכוונתו להשיב את האנטנות, במשרדי החברה ביקום, לפעולה. ההודעה עוררה שוב את הסערה, בנוגע להפעלת האנטנות הסלולריות, ומספר עובדים כעוסים שלחו מיילים ומכתבים במטרה להניאו מההחלטה. 

במייל כתב קמיניץ לעובדיו כי "לפני כשלושה שבועות, בעקבות פניית העובדים אל רם בלינקוב, עקב חשש וחרדה מקרינה סלולרית בבניין ביקום, הוחלט על ידו על הפסקה זמנית של שירות אנטנות הסלולר עד לבדיקה חוזרת.

"לפני כעשרה ימים דרשתי שתיערך בדיקה מחודשת של הבעיה, האם היא קיימת בכלל, ומה מידת  חומרתה. על פי בדיקה שנערכה בין היתר על ידי המשרד לאיכות הסביבה נמצא כי לא רק שלא קיימת כל בעיית קרינה, אלא ההפך הוא הנכון, והקרינה נמוכה בשיעורים ניכרים מאוד מהתקן שנקבע על ידי המשרד. על כן, בימים הקרובים אנו נחדש את פעילות האנטנות.

"אני מרגיש חובה לציין בפניכם כי מעבר להיות המכשיר הסלולרי כלי עבודה המסופק בין היתר על ידי החברה לצורך עבודה שוטפת, מנקודת ראותי  אם היה ספק קל שבקלים כי הקרינה היא בתחום, או מתקרבת לתחום האסור, לא הייתי לוקח החלטה על חידוש פעילות האנטנות".

אחד העובדים אמר היום ל-nrg מעריב: "כנראה שמיהרנו לחגוג, כשחשבנו שבחברה באמת מקשיבים לנו. למנכ"ל החדש סדר עדיפויות שונה משלנו. מספר עובדים כבר פנו למנכ"ל בקרוב יפנו עוד רבים".