חנות מדי קרינה וציוד נלווה


הצגת כל המוצריםצפייה בעגלה
עגלת הקניות שלך ריקה.

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
סלקום הציבה אנטנה סלולרית ללא היתר

בית המשפט לעניינים מקומיים הטיל קנס בסך 15 אלף שקלים על חברת הסלולר, אשר הציבה אנטנה על המרכז המסחרי בשכונת חומת שמואל ללא היתר. על החברה להסיר את המתקן בתוך חצי שנה (nrg - 11/12/06)

סלקום הורשעה בגין הצבת אנטנה סלולארית ללא היתר, ותשלם קנס בסך 15 אלף שקלים, כך קבע בית המשפט לעניינים מקומיים בירושלים. סלקום הורשעה בכך שהציבה אנטנה סלולארית על תורן, המוצב על גג מבנה של המרכז המסחרי בשכונת חומת שמואל בהר חומה.

במאי 2005 הגיש התובע העירוני של עיריית ירושלים כתב אישום נגד החברה, בגין הצבת אנטנה סלולארית על גג המבנה ושימוש חורג באנטנה לשם תקשורת סלולארית ללא היתר. על התורן האמור היה ממוקם גם מתקן שידור של חברת פלאפון, אולם למתקן זה היה היתר. 

במהלך הדיון בבית המשפט הסתבר כי מבין שני המתקנים, דווקא חברת סלקום, שאין בידה את ההיתר, מיקמה את מתקנה בגובה 18 מטר, המותר על-פי חוק להציב מתקן שידור, בעוד פלאפון מיקמה את מתקנה בגובה 12 מטר, האסור לפי החוק.

בית-המשפט קבע כי על פלאפון להגביה את מתקן השידור שלה, וקנס את סלקום בסך 15 אלף שקלים. כן ציווה בית המשפט כי מתקן השידור של סלקום יוסר ואף הסמיך את הוועדה המקומית לפעול לביצוע הצווים על חשבון חברת סלקום.

בית-המשפט קבע כי החלטתו תבוצע בתוך עשרים חודשים, אולם עיריית ירושלים הגישה ערעור על האורכה שניתנה, וטענה כי על החברות להסיר את המשדרים בתוך חודש. לבסוף הוסכם כי חברות הסלולר תהיינה חייבות להסיר את המתקנים בתוך כחצי שנה.

מפורום החברות הסלולריות נמסר בתגובה כי "החברות הסלולריות יפעלו בהתאם לכל הוראות הדין ולהחלטות בית המשפט".