חנות מדי קרינה וציוד נלווה


הצגת כל המוצריםצפייה בעגלה
עגלת הקניות שלך ריקה.

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
היזהרו מ-Wi-Fi

ממשלת גרמניה מזהירה את האזרחים מפני חשיפה לרשתות אלחוטיות מבוססות Wi-Fi, וממליצה להשתמש בחיבור אינטרנט קווי

מחשבים נענע 10 12:52 11.09.2007

 

ממשלת גרמניה הזהירה לפני מספר ימים את האזרחים מפני שימוש תדיר מדי ברשתות Wi-Fi אלחוטיות, זאת, מאחר שהטכנולוגיה הפופולרית עלולה לסכן את בריאותם, כך מדווח אתר ה-Independent.

 

הגוף הרשמי הממונה בגרמניה על הגנה מפני קרינה גם מייעץ לאזרחים להשתמש בטלפונים קוויים במקום סלולריים, ומזהיר מפני "ערפיח חשמלי" הנפלט ממגוון מכשירי אלקטרוניקה נפוצים אחרים, כמו שמיכות חשמליות, מוניטורים לתינוקות ועוד.

האזהרה הגורפת ויוצאת הדופן (שזכתה לביקורת נוקבת מצד אתר Wi-Fi Net News) מגיעה בעקבות סדרת שאילתות שהגישו חברי מפלגת הירוקים בפרלמנט הגרמני בנושא. השר לאיכות הסביבה אף המליץ שהציבור ייחשף "מעט ככל האפשר" לקרינה שמקורה בנתבים וחיבורים אלחוטיים מבוססי Wi-Fi באמצעות התחברות לאינטרנט חוטי.

Wi-Fi (קיצור של Wireless Fidelity), היא טכנולוגיית תקשורת אלחוטית שנחשבת בטוחה יותר לעומת סלולר למשל, ובשנים האחרונות הפכה נפוצה בערים רבות בעולם. בתי אב רבים עושים כיום שימוש בנתבי Wi-Fi כדי להתחבר לאינטרנט ממספר מחשבים באופן אלחוטי.

ה- Independentמדווח כי גם חברי פרלמנט בבריטניה עושים מאמצים לקדם מחקרים אודות רמת הקרינה של רשתות Wi-Fi, בעיקר כאלו הפרושות בבתי ספר ברחבי המדינה. עם זאת, פלוריאן אמריך, מהמשרד הפדרלי להגנה מפני קרינה, מסרה כי האזהרה אינה מבוססת על ממצאים קונקרטיים, אלא על העובדה שמדובר בטכנולוגיה חדשה שהציבור חשוף אליה, וטרם נחקרה דיה כדי לדעת אם אינה מסוכנת.