חנות מדי קרינה וציוד נלווה


הצגת כל המוצריםצפייה בעגלה
עגלת הקניות שלך ריקה.

Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
עיריית נשר החליטה להוציא אנטנות סלולאריות מהעיר

אחרי מאבק ממושך של תושבי נשר באנטנות הסלולאריות, הוחלט השבוע בישיבת מועצת העיר בנשר להסיר את כל האנטנות מרחבי העיר. סיפור הצלחה של מאבק (כתב\ת סקופ  28/11/2007 16:03 )

ביום שני השבוע, בישיבת מועצת העיר נשר, אישרה המועצה פה אחד איסור על הקמת אנטנות סלולאריות בעיר ואיסור על הקמת מתקני גישה סלולאריים. עיריית נשר פעלה יד ביד עם התושבים וסיעת הירוקים כדי למגר את תופעת האנטנות הסלולאריות שצצו מעל גגות בתים פרטיים, בניינים ומרפסות.

כזכור,בשנה האחרונה פעלו תושבי נשר רבות להסרת אנטנה סלולארית של חברת פרטנר אשר הוצבה מעל בנין בית לנדאו, אשר נמצא בסמוך לבתי מגורים וכן למוסדות חינוך וגני ילדים של העירייה. לאחרונה, בראשית ספטמבר הוסרה אנטנת המריבה מעל בית לנדאו וכך התאפשרה פתיחתו של המבנה כמקום לגני ילדים וצהרון לילדים. 

כיום נותרו שתי אנטנות בעיר, מעל מרפסת בית פרטי ברחוב השושנים וכן אנטנה גדולה ליד האצטדיון החדש שהוקם בפאתי העיר. אמנם אותה אנטנה הוקמה באישור העירייה, אולם, כיום פועלת העירייה להסרתה.

חשוב לציין כי מאבק של תושבים ושיתוף פעולה מלא של הרשות המקומית יכולה להוביל הצלחה גדולה כנגד התאגידים הגדולים. כולי תיקווה כי גם בהמשך נוכל אנו וילדינו לחיות ולגדול בסביבה נקייה מכל פגע וליהנות מאוויר נקי.